Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home
Malatinský kotlík 2010 PDF Tlačiť
Pozývame všetkých guláš majstrov a milovníkov dobrej zábavy na tretí ročník Malatinského kotlíka 2010 (súťaž vo varení kotlíkového gulášu), ktorý sa uskutoční v Malatinej 24. júla 2010 od 9:00 hodiny.


Prezentácia účastníkov sa uskutoční od 8:00 - 9:00 hod. Súťaženie prebehne v prírodnom amfiteátri na Skalke. Na hodnotenie varenia a ochutnávky bude zriadená odborná porota. O dobrú náladu sa určite postará DJ MARVIN.
Informácie a registrácia súťažných družstiev.
e-mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , telefonicky na čísle  043 5895124, alebo osobne na OU Malatiná.Malatinský kotlík 2010
(súťaž vo varení kotlíkového gulášu)

Desatoro pre súťažiacich.

1. Každé súťažiace družstvo sa musí riadne zaregistrovať a zaplatiť zápisné vo výške 4 €
2. Všetky potrebné suroviny a technické zabezpečenia varenia gulášu si zabezpečuje súťažiaci sám.
3. V každom družstve musí byť určený jeden člen, ktorý bude ako jediný komunikovať svoje požiadavky s organizátorom súťaže, resp. s hlavným porotcom.
4. Ukončenie varenia súťažných gulášov je najneskôr o 15:00 hod. Preto je dôležité, aby si súťažiaci načasovali varenie tak, aby dlho na odovzdávanie vzoriek nečakali, ale zároveň aby to do stanovenej hodiny stihli navariť.
5. v čase od 14:30 - 15:00 hod. navštívi poverený usporiadateľ každé družstvo a každé si vyžrebuje písmeno (A, B, C...) pod ktorým bude jeho guláš hodnotený. Pri vyžrebovaní „svojho“ písmena dostane každé družstvo dva prázdne a jeho písmenom označené taniere.
6. Každé družstvo musí mať pre porotu pripravené dve porcie gulášu. (jednu do rezervy)
7. Presne o 15:00 hod. pripraví každé družstvo jednu porciu kotlíkového gulášu. V čase o 15:00 do 15:10 navštívi každé družstvo poverený usporiadateľ, ktorému každé družstvo odovzdá jeden plný tanier s navareným súťažným gulášom. Druhý tanier odovzdá družstvo porote len ak si ho porota vyžiada a to len prostredníctvom povereného usporiadateľa.
8. V čase hodnotenia súťažných gulášov sa musí každý súťažiaci z každého súťažného družstva zdržovať vo svojom priestore určenom na varenie.
9. Hodnotenie súťažných gulášov zabezpečuje päťčlenná porota. V prípade že niektorý z porotcov bude komunikovať s niekým iným než so spoluporotcom, resp. povereným usporiadateľom, tak bude z poroty vylúčený. V prípade, že s porotou bude komunikovať člen súťažného družstva, tak bude jeho družstvo zo súťaže vylúčené.
10. Počas vyhlásenia výsledkov sa súťažiaci zhromaždia pri hlavnom pódiu, kde sa vyhlásia výsledky a kde sa pre úspešných gulášmajstrov rozdajú vecné ceny.

Organizátor súťaže

Posledná úprava Streda, 28 Júl 2010 17:39
 

Meniny má

Včera : Kornel
Dnes : Milan
Zajtra : Henrieta

Fotogáléria Foto

Kotlik_2010...
Kotlik_2010_155Kotlik_2010_155

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.