Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná
Home Zem
Zem
A predsa rozprašujú! PDF Tlačiť

Už je to prakticky desaťročie, čo nás lietadlá práškujú jedovatými chemikáliami. Politici a médiá nám pritom podsúvajú, že stopy po rozprášených chemikáliách sú kondenzačné pásy, ktoré sa tvoria z horúcich výfukových plynov za vhodných fyzikálnych podmienok (teplota, vlhkosť vzduchu…). Výsledkom tohto práškovania, ktoré slúži na vojenské účely, je rastúca kontaminácia životného prostredia rôznymi chemikáliami. Čo je však na tom perverzné, zodpovedné miesta zanovito tvrdia, že sú to kondenzačné pásy a odmietajú konať(však, páni ministri, ochrana životného prostredia a zdravie obyvateľov, ktorí na vaše kratochvíle odvádzajú nemalé dane, sú vám zjavne ukradnuté…).

Posledná úprava Pondelok, 01 Október 2012 06:48
Čítať celý článok...
 
Názorná videa o chemtrails pro skeptiky PDF Tlačiť

Názorná videa o chemtrails pro skeptiky


Posledná úprava Piatok, 08 Jún 2012 12:20
Čítať celý článok...
 
K čemu slouží chemtrails? PDF Tlačiť
K čemu slouží chemtrails?

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz /vsechno/k-cemu-slouzi-chemtrails

 

Čtěte také: Čtyři teorie vysvětlující chemtrails


Chemtrails jsou obrovskou logistickou operací. Větší než Hooverova přehrada, transaljašské potrubí nebo přistání na Měsíci. Je obrovská. A drahá. Největší chybou, které se můžete dopustit, je si myslet, že je zde pouze jeden účel chemtrailsů. Je zde pět nebo šest účelů a možná ještě další. Zde je těchto šest:

 

Čítať celý článok...
 
Čo sa to deje nad našimi hlavami? PDF Tlačiť

Nedávné tajemné úhyny ptáků a ryb způsobily poplach mezi ochránci přírody po celém světě. Ptáci doslova padají mrtví z oblohy, a ryby jsou vyplavovány na břehy moří a řek po celé severní Americe a po celém světě. Reakce mainstreamového tisku je podivně krotká, jako by to média brala jako okrajovou záležitost, rozmarné chování přírody, kterého není třeba si rozsáhle všímat.

 

Čítať celý článok...
 
Bývalý šéf FBI, Ted Gunderson L., urobil vyhlásenie týkajúce sa chemtrails ! PDF Tlačiť
Bývalý šéf FBI, Ted Gunderson L., urobil  vyhlásenie týkajúce sa chemtrails "náklad smrti ", inak známy pre vymité mozgy ako "blbosť vo vzduchu", 12. januára 2011. Ted hovorí nasledovné: " náklad smrti", inak známy ako chemické stopy, a striekajú ich po celých Spojených štátoch v Anglicku, Škótsku, Írsku a severnej Európe. Osobne som videl nielen v Spojených štátoch, ale aj v Mexiku a Kanade. Vtáky vymierajú po celom svete. Ryby  umierajú po stovky tisícoch po celom svete. To je genocída. To je jed.
Posledná úprava Pondelok, 25 Júl 2011 06:36
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3

Meniny má

Včera : Terézia
Dnes : Vladimíra
Zajtra : Hedviga

Fotogáléria Foto

bacovske_20...
bacovske_2011_17_422bacovske_2011_17_422

Reklamné banery

Neoficiálna stránka obyvateľov obce Malatiná, Ochrana osobných údajov.